title

Pracownik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Miejsce pracy: Czerwionka-Leszczyny
Numer: StPr/22/0290
OBOWIĄZKI:
Zainteresowane osoby zarejestrowane w PUP w Rybniku proszone są o zgłoszenie się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Oferta pracy w ramach refundacji wynagrodzenia, nagród i składek ZUS dla bezrobotnych po 50 roku życia. Wymagane wykształcenie zawodowe. Praca na terenie woj. śląskiego. Charakterystyka pracy: praca przy ociepleniach, budowa domów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne

Miejsce pracy:

Czerwionka-Leszczyny

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku