title

Pracownik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Miejsce pracy: Łąka
Numer: StPr/22/0288
OBOWIĄZKI:
roboty ogólnobudowlane, wznoszenie mur ow, tynkowanie, gipsowanie, ocieplanie budynków, roboty ciesielskie, zbrojeniowe, wykończeniowe.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

osoba do 30 r. ż., wykształcenie zawodowe, znajomość tematyki ogólnobudowlanej, umiejętność posługiwania się maszynami i urządzeniami budowlanymi,.

Miejsce pracy:

Łąka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie