title

Pracownik czyszczący kabiny lakiernicze (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Gliwice, Kleszczów, Rzeczyce, Pławniowice
Nr ref.: PCZ/GLI/0920
Obowiązki:
  • mycie kabin lakierniczych - ręczne przy użyciu rozpuszczalnika lub przy użyciu myjek wysokociśnieniowych,
  • nakładanie powłoki zabezpieczającej kabinę,
  • usuwanie odpadów z piaskarki, załadunek i wywóz,
  • praca przy użyciu środków chemicznych,
  • praca w kombinezonie zabezpieczającym i butach roboczych.
Wymagania:
  • pełnoletność,
  • dyspozycyjność do pracy od zaraz,
  • dyspozycyjność do wykonania bezpłatnych badań medycyny pracy,
  • samozaparcie i duże chęci do pracy.
Oferujemy:
  • miejsce pracy: Gliwice, al. Jana Nowaka Jeziorańskiego lub ul. Leonarda da Vinci 10, dojazd we własnym zakresie,
  • umowę zlecenie,
  • stawkę 20 zł brutto za każdą godzinę pracy,
  • możliwość nawiązania stałej współpracy lub pracę na wakacje,
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio w firmie naszego klienta,
  • elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb, zgodny z zapotrzebowaniem naszego klienta,
  • opiekę koordynatora,
  • pełne wdrożenie do pracy i wsparcie podczas jej trwania,
  • pracę w młodym zespole z charyzmatycznym przełożonym na czele,
  • wynagrodzenie wypłacone zawsze na czas, na konto bankowe,
  • odzież roboczą, badania lekarskie,
  • przyjemną atmosferę w pracy.