title

Pracownik do obsługi maszyn CNC

Ogłoszenie numer: 5571954, z dnia 2021-09-24

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych oraz zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych zatrudni pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie / Sosnowiec

Wymagania

  • wykształcenie techniczne
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • mile widziana praktyka w zawodzie
  • możliwość przyuczenia

Oferujemy

  • pracę na stałe
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zobacz podobne oferty

TNS Sp. z o.o.

Operator krawędziarki / wiertarki CNC

Lokalizacja: śląskie /

Dodane: wczoraj
Miejsce pracy: Niemcy Opis stanowiska: operator krawędziarki CNC; operator wiertarki CNC. Wymagania: doświadczenie zawodowe; umiejętność pracy w zespole;...

Wala Spółka z o.o.

Operator CNC – z możliwością przyuczenia

Lokalizacja: śląskie / Bielsko-Biała (okolice), Wilkowice

Dodane: 2021-09-22
Zadania: obsługa obrabiarek CNC, obsługa urządzeń i maszyn produkcyjnych, kontrola jakości wykonywanych elementów. Wymagania: wykształcenie min. zawodowe, mile...

Trenkwalder

Operator wypalarki plazmowej / laserowej / płomieniowej / CNC

Lokalizacja: śląskie / Wysoka, Zawiercie, Łazy

Dodane: 2021-09-20
wycinanie plazmowe, laserowe, płomieniowe stalowych części. umiejętność czytania rysunku technicznego, posługiwanie się przyrządami pomiarowymi, zdolności...