title

Pracownik do obsługi maszyn CNC

Ogłoszenie numer: 5774283, z dnia 2021-10-17

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych oraz zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych zatrudni pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie / Sosnowiec

Wymagania

  • wykształcenie techniczne
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • mile widziana praktyka w zawodzie
  • możliwość przyuczenia

Oferujemy

  • pracę na stałe
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zobacz podobne oferty

Grupa Tradepol

Operator Tokarki CNC

Lokalizacja: śląskie / Turza / koło Zawiercia

Dodane: dzisiaj
Zakres obowiązków: obsługa oraz programowanie tokarek i maszyn CNC dobór narzędzi i materiałów niezbędnych do procesów obróbki skrawaniem obróbka detali na...

Odlewnia Żeliwa Simiński-Ordon Sp. j.

Operator CNC

Lokalizacja: śląskie / Poczesna

Dodane: wczoraj
Wymagania: wykształcenie techniczne mile widziane doświadczenie i znajomość systemów sterowania FANUC lub HEIDENHAIN

Gi Group Sp z o.o.

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

Dodane: 2021-10-15
Obsługa centr obróbczych CNC, tokarek, pras lub giętarek Obróbka elementów metalowych Obsługa przyrządów kontrolno-pomiarowych Doświadczenia na podobnym...