title

Pracownik do spraw obsługi klienta/ magazynu

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu
Miejsce pracy: Racibórz
Numer: StPr/21/0563
OBOWIĄZKI:
Stacjonarna obługa klienta, przyjmowanie, składowanie dostaw, kompletowanie zamówień klientów, zapewnienie prawidłowych terminów wysyłek, pilnowanie porządku prawidłowego rozmieszczenia towarów.Wymagane prawo jazdy kat. B, wykształcenie min. średnie, znajomość obsługi komputera.Możliwość uzyskana podwyżki wynagrodzenia po okresie próbnym.
Miejsce pracy:

Racibórz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

Zobacz podobne oferty

Operator wtryskarki

Lokalizacja: śląskie / Kiczyce

Dodane: wczoraj
kontrolowanie przebiegu procesu formowaniakontrolowanie jakości wyrobudobranie o czystość na stanowisku pracy Wymagania inne: ukończone 18 lat, chęć do pracy,...

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Kontroler jakości

Lokalizacja: śląskie / Gliwice

Wykształcenie: brak wymagań, doświadczenie w obszarze produkcji mile widziane; wymagany dobry wzrok i zdolności manualne, zakres zadań: wizualna oraz mechaniczna...

Wychowawca

Wykształcenie: wyższe, pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, praca socjalna, nauki o rodzinie lub na innym kierunku, którego program obejmuje...