title

Pracownik do spraw ubezpieczeń

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim
Pracownik do spraw ubezpieczeń
Miejsce pracy: Gorzyce
Numer: StPr/23/0082
OBOWIĄZKI:
Obsługa klientów, wprowadzanie informacji do systemu, przedstawianie ofert klientom, zawieranie umów ubezpieczenia, dbanie o stanowisko pracy, kontakt telefoniczny z klientem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe


Wymagania inne:

obsługa komputera, dobry kontakt z klientem

Miejsce pracy:

Gorzyce


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

PZU SA

Agent ubezpieczeniowy

Lokalizacja: śląskie /

Dodane: 2023-01-30
Dlaczego warto rozpocząć z nami współpracę jako agent wyłączny: samodzielnie decydujesz o swoim czasie pracy, masz realny wpływ na poziom swoich zarobków,...

PZU SA

Agent ubezpieczeniowy

Lokalizacja: śląskie /

Dodane: 2023-01-18
Dlaczego warto rozpocząć z nami współpracę jako agent wyłączny: samodzielnie decydujesz o swoim czasie pracy, masz realny wpływ na poziom swoich zarobków,...

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Agent ubezpieczeniowy

Lokalizacja: śląskie / Jastrzębie-Zdrój

Dodane: 2023-01-03
specjalista ds. ubezpueczeń Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie branżowe Uprawnienia: mile widziane dośw. w sprzedaży, finansach lub ubezpieczeniach