title

Pracownik Dozoru Produkcyjnego

Ogłoszenie numer: 4183097, z dnia 2021-02-15

uznany na rynku europejskim dynamicznie rozwijający się

producent branży przemysłu ciężkiego

zatrudni na stanowisku:

Miejsce pracy: śląskie / Częstochowa

Opis stanowiska

  • kontrolowanie przebiegu procesu produkcyjnego,
  • realizacja przyjętego planu produkcyjnego,
  • planowanie i ustalanie harmonogramów zadań,
  • organizowanie i nadzorowanie pracy podległych pracowników,
  • nadzór nad zapewnieniem ciągłości produkcji,
  • aktywny wpływ na poprawę wydajności, jakości i bezpieczeństwa pracy.

Wymagania

  • wykształcenia min. średnie techniczne, mile widziane wyższe kierunkowe,
  • znajomość procesów produkcyjnych,
  • umiejętność w zarządzaniu zespołem,
  • umiejętności organizacji pracy własnej oraz podległych pracowników,
  • duża samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej najnowocześniejszą koksownią na terenie kraju,
  • współpraca z doświadczonymi ekspertami i menedżerami – pasjonatami w swoich obszarach,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy,
  • konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych,
  • system szkoleń i programów rozwojowych.