title

Pracownik drogowy

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Miejsce pracy: Ćwiklice
Numer: StPr/20/0636
OBOWIĄZKI:
budowa i remonty dróg z mas bitumicznych i bruku. Praca na obszarze Gminy Pszczyna, powiatu pszczyńskiego + praca na terenie całego kraju
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

podstawowa wiedza na temat budowy i remontowania dróg, sprawność fizyczna, pracowitość, punktualność

Miejsce pracy:

Ćwiklice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie