title

Pracownik drukarni

Ogłoszenie numer: 5157780, z dnia 2021-07-28

Klient portalu Praca.pl

Działając w branży poligraficznej  stawiamy na dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług .

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice ul.Łużycka

Opis stanowiska

  • przygotowywanie plików do druku cyfrowego / wielkoformatowego,
  • dobór mediów do druku i nadzór na procesem  drukowania.

Wymagania

  • znajomość programów graficznych - Adobe Illustrator, Photoshop, Corel Draw,
  • dokładność i sumienność,
  • gotowość do przygotowywania prostych projektów graficznych i wizualizacji,
  • inicjatywa w działaniu,
  • umiejętność ustalania priorytetów zleceń.

Oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń,
  • praca w młodym i dynamicznym zespole.