Praca: Pracownik ds. dokumentacji przedprojektowej i projektowej

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są zarządcą narodowej sieci kolejowej. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, budujemy, modernizujemy i utrzymujemy tory oraz całą infrastrukturę kolejową z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ruchu kolejowego. Tworzymy rozkłady jazdy i prowadzimy ruch pociągów.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Stanowisko* ds. dokumentacji przedprojektowej i projektowej
Miejsce pracy: Sosnowiec
Nr ref.: WZ/IR/63/01/18

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • analiza i weryfikacja materiałów i danych wyjściowych do opracowania dokumentacji przedprojektowej i projektowej,
  • opracowywanie opisu przedmiotu zamówienia dla prawidłowego przeprowadzenia procedury wyboru wykonawcy przydzielonych zadań inwestycyjnych,
  • opracowywanie programu funkcjonalno-użytkowego w celu określenia wymogów i rezultatu oczekiwanego przez Spółkę,
  • analiza i opiniowanie projektów przedłożonych przez instytucje zewnętrzne, dokumentacji przetargowej, dokumentacji przedprojektowej
    i projektowej, dokumentów z przeprowadzonych kontroli w celu wyrażenia opinii będącej podstawą przyjęcia dokumentacji do realizacji,
  • analiza postępu prac realizowanych przez wykonawców w prowadzonym zakresie,
  • sporządzenie dokumentów dotyczących funkcjonowania Spółki, niezbędnych dla złożenia przez wykonawców wniosków, informacji, zgłoszeń organom administracji architektoniczno-budowlanej i innym związanych z realizacją zadania inwestycyjnego,
  • współpraca z zespołem kontraktu w zakresie prowadzenia i przygotowania realizacji projektów inwestycyjnych.

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie zawodowe 4 lata, w tym 2 lata pracy w obszarze budownictwa lub dróg kolejowych,
  • znajomość pakietu MS Office na poziomie średnio zaawansowanym,
  • umiejętność współpracy, dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, radzenia sobie z emocjami,
  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • otwartość na zmianę.

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/pracownik-ds-dokumentacji-przedprojektowej-i-projektowej_1900311.html