title

Pracownik ds. Obsługi Naziemnej (Sortownia)

Miejsce pracy: Katowice - Pyrzowice
JAKIE ZADANIA NA CIEBIE CZEKAJĄ?
  • udział w procesie obsługi naziemnej samolotów na płycie lotniska
  • sortowanie bagaży, poczty i frachtu
  • obsługa skanera
  • dbanie o jakość wykonywanej pracy według standardów lotniczych
CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY?
  • prawa jazdy kategorii B – mile widziane
  • niekaralności
  • gotowości do pracy zmianowej
  • umiejętności pracy w zespole
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • punktualności
CO OFERUJEMY?
  • Pracę w ciekawym środowisku lotniczym
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Niezbędne szkolenia i certyfikaty
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracę w firmie o wieloletniej tradycji
  • Pracę w zgranym zespole