title

Pracownik ds. opracowania przesyłek

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/22/1610
OBOWIĄZKI:
weryfikacja zawartości opakowań zbiorczych zawierających listy lub paczki oraz ich podział, ręczny rozdział przesyłek pocztowych (listy lub/i paczki), obsługa maszyn rozdzielczych do przesyłek pocztowych (listy lub/i paczki), praca ze skanerem terminalowym.Praca w godzinach popołudniowych, nocnych i w weekendy w godzinach 04.00-12.00, 16.00-24.00, 22.00-06.00 - równoważny czas pracy.Miejsce wykonywania pracy Zabrze.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

wykształcenie podstawowe/zawodowe, dobra sprawność fizyczna i brak przeciwwskazań do dźwigania, odpowiedzialność, sumienność, samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu