title

Pracownik działu it

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/20/1023
OBOWIĄZKI:
zapoznanie się z dokumentacją techniczną projektu, merytoryczny nadzór nad systemami informatycznymi, komputery, drukarki, obsługa sieci, stosowanie zabezpieczeń oraz aktualizacja, wykonywanie kopii zapasowych, oferta przeznaczona dla osób bezrobotnych powyżej 30 roku życia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu