title

Pracownik fizyczny do konserwacji i utrzymania linociągów

REKRUTACJA OTWARTA

JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje osób na stanowisko:

Numer referencyjny: JSWL – CL
Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za konserwację i bieżące utrzymanie linociągów.

Miejsce pracy: BOCZNICA KWK KNURÓW – SZCZYGŁOWICE RUCH KNURÓW, BOCZNICA KWK BUDRYK.

Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe,
  • Dobry stan zdrowia,
  • Umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu czynności.
Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość doskonalenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • Motywacyjny system wynagrodzeń.