title

Pracownik fizyczny na budowie

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/0040
OBOWIĄZKI:
prace remontowo-budowlane, takie jak wykonywanie szalowań i rusztowań, murowanie, tynkowanie, wylewanie stropów, prace wykończeniowe i remontowe oraz rozbiórkowe.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: wymagane doświadczenie zawodowe min. 3 lata
Uprawnienia: doświadczenie w pracy w zespole
Uprawnienia: mile widziane prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

Wymagania inne:

[Inne] : praca będzie wykonywana też poza siedzibą firmy, w miejscu pozyskania zleceń przez pracodawcę, do wynagrodzenia zasadniczego przyznawana jest premia wydajnościowa uzależniona od efektów pracy

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

do 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie