title

Pracownik fizyczny

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Miejsce pracy: Będzin
Numer: StPr/20/0985
OBOWIĄZKI:
- sprzątanie hali magazynowej;- przygotowywanie części samochodowych do odprawy;- załadunek oraz rozładunek towaru;- kompletowanie odpowiednich części samochodowych na palety.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Język: rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: prawo jazdy kat B
Uprawnienia: angielski poziom B1
Uprawnienia: obsługa pakietu MS OFFICE - EXCEL, WORD

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : język rosyjski

Miejsce pracy:

Będzin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie