title

Pracownik fizyczny

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/21/0019
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie komponentów do produkcji, szlifowanie, przycinanie wg wzoru, obrabianie, segregowanie, pakowanie
Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Sortowacz odpadów

Lokalizacja: śląskie / Tychy

Dodane: dzisiaj
Sortowanie odpadów w trudnych warunkach (chłód, brzydki zapach) również nocą Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania...

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa

Dodane: 2021-01-22
Praca fizyczna przy pakowaniu żywności, obsługa odpowiednich maszyn, kontrola jakości oraz przenoszenie gotowych wyrobów. Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

Operator odśnieżarki, kosiarki/pracownik fizyczny

PRACA ZWIĄZANA Z PIELĘGNACJĄ TERENÓW ZIELONYCH, PROWADZENIE SAMOCHODU OSOBOWEGO Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat....