title

Pracownik fizyczny

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Miejsce pracy: Preczów
Numer: StPr/20/1084
OBOWIĄZKI:

Praca fizyczna: pomoc na magazynie, przy spawaniu, załadunki i rozładunki. Praca na jedna zmianę w godzinach 6:00 do 14:00 lub inna w/g potrzeb pracodawcy. Miejsce wykonywania pracy cały kraj

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

- biegła znajomośc języka ukraińskiego, - praca w brygadach ukraińsko języcznych,

Miejsce pracy:

Preczów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 928 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie