title

Pracownik fizyczny

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Miejsce pracy: Międzyrzecze Górne
Numer: StPr/21/2628
OBOWIĄZKI:

praca fizyczna przy budowie linii kablowych (m.in. ręczne kopanie wykopów, układanie kabla w ziemi)

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

wymagana siła fizyczna i chęć pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych, konieczny brak przeciwwskazań do dźwigania, wykształcenie i doświadczenie nieistotne

Miejsce pracy:

Międzyrzecze Górne

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej