title

Pracownik fizyczny

Powiatowy Urząd Pracy w Żorach
Miejsce pracy: Żory
Numer: StPr/21/0805
OBOWIĄZKI:
obróbka termiczna metali, wygładzanie, piaskowanie, bębnowanie, czyszczenie metali, barwienie i grawerowanie metalu, pokrywanie metalu powłokami niemetalicznymi poprzez: emaliowanie, lakierowanie, pokrywanie tworzywami sztucznymi itp: utwardzanie, polerowanie metali
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

samodzielne wykonywanie zlecenia

Miejsce pracy:

Żory

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żorach