title

Pracownik fizyczny

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Psary
Numer: StPr/22/0571
OBOWIĄZKI:
Szkolenie BHP, ppoż. i stanowiskowe, obsługa stołu wibracyjnego, przygotowywanie mieszanki betonowej, układanie mieszanek betonowych w formach luib deskowaniach.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak


Wymagania inne:

Wykształcenie zawodowe

Miejsce pracy:

Psary


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Robotnik gospodarczy

Lokalizacja: śląskie / Mikołów

Dodane: wczoraj
Miejsce odbywania stażu: Mikołów Czas pracy stażysty: pn-pt 6-14 Okres stażu: min. 3 m-ce Letnie i zimowe utrzymanie dróg, chodników, placów. Utrzymanie...

Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Robotnik gospodarczy

Lokalizacja: śląskie / Zawiercie

Dodane: wczoraj
wg programu stażu staz w godz.6-14 Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku

Robotnik placowy

Lokalizacja: śląskie / Kłobuck

Dodane: wczoraj
- wykonywanie prostych prac porządkowych na powierzonym terenie, w tym sprzątanie odpadów, opróżnianie koszy na smieci., - dbanie o zieleń na powierzonym...