title

Pracownik fizyczny

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Miejsce pracy: Łaziska Górne
Numer: StPr/21/0127
OBOWIĄZKI:
Palety drewniana-produkcja, regeneracja - zbijanie palet, - obsługa maszyn produkcyjnych oraz narzedzi takich jak: młotek pneumatyczny, wyżynarka,- cięcie przy użyciu piły, - regeneracja palet.OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ceMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:Łaziska GórnePRACA W DNIACH I GODZINACH:pn - pt, godz. 6.00-14.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie min. zawodowe (dowolne). Doświadczenie na danym lub podobnym stanowisku.

Miejsce pracy:

Łaziska Górne

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 18,5 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych