title

Pracownik gospodaczy w kostnicy szpitalnej

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/1192
OBOWIĄZKI:
- Więcej informacji na stronie: https://www.kco.katowice.pl/article/pracownik-gospodaczy-w-kostnicy-szpitalnej-oferta-pracy- OFERTA PRACY nr 16/2021 z dnia 10.05.2021 Katowickie Centrum Onkologii zatrudni osobę na stanowisko pracownika gospodarczego w kostnicy szpitalnej.- Zakres obowiązków: odbiór zwłok osób zmarłych od firmy transportującej zwłoki w szpitalu i wydawanie osobom upoważnionym, przechowywanie zwłok w kostnicy. przygotowanie zwłok przed ich wydaniem (mycie, golenie, ubieranie).- Godziny pracy: 8:00-16:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania:- wykształcenie minimum podstawowe- mile widziane doswiadczenie na podobnym stanowisku.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach