title

Pracownik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/22/0812
OBOWIĄZKI:
Koszenie trawy, grabienie liści, zamiatanie.Godziny pracy: 6.00-13.00 lub 8.00-15.00.Oferta wyłącznie dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

wykształcenie bez znaczenia, mile widziana umiejętność obsługi kosiarki

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu