title

Pracownik gospodarczy

Młodzieżowe Biuro Pracy Bielsko-Biała
Pracownik gospodarczy
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: 133/11/2022
OBOWIĄZKI:
Praca na zewnątrz na terenie marketu sportowego (sprzątanie, koszenie itp). Praca dodatkowa 6h/tydzień.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Ze względu na charakter pracy poszukiwani Panowie. Mile widziane osoby niepełnosprawne.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Bielsko-Biała

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Pracownik tartaku

Lokalizacja: śląskie / Orzesze

Dodane: 2022-11-25
Obróbka drewna; sortowanie desek; produkcja palet, drobne prace tartaczne Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:...

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Pracownik fizyczny

Lokalizacja: śląskie / Gliwice

Dodane: 2022-11-24
Kontrolowanie jakości, pomoc przy produkcji, praca fizyczna. Wymagania konieczne: Uprawnienia: dokładność, sumienność, umiejętność współpracy z innym...

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Pracownik gospodarczy

Lokalizacja: śląskie / Zabrze

Dodane: 2022-11-24
Dokonywanie napraw i usuwanie usterek na obiektach i terenach należących do MGW. Utrzymywanie zieleni w należytym stanie (koszenie trawników, grabienie liści,...