title

Pracownik hali

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Miejsce pracy: Będzin
Numer: StPr/23/0038
OBOWIĄZKI:
Bieżąca obsługa hali, nadzorowanie nad prawidłowym przebiegiem wydarzeń, utrzymywanie czystości hali wew+zewnątrz organizowanie zaplecza wydarzeń.Praca w godzinach:I zmiana od 07:00 do 15:00II zmiana od 14:00 do 22:00Możliwa również praca w soboty i w niedziele.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Wykształcenie kandydatów średnie, techniczne lub zawodowe, dowolne w tym podstawowe.Umiejętność diagnozowania awarii i usterek. Dyspozycyjność, miła aparycja i kultura osobista.

Miejsce pracy:

Będzin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie