title

Pracownik kancelaryjny

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Miejsce pracy: Będzin
Numer: StPr/21/0006
OBOWIĄZKI:
Szkolenie BHP, ppoż. i stanowiskowe; zapoznanie sie z Regulaminem Organizacyjnym i Regulaminem Pracy oraz Ustawąomocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy, o Ochronie Danych Osobowych i KPA; obsługa komputera i urządzeń biurowych; wykonywanie czynności administracyjno-biurowych w zakresie usług i instrumentów rynku pracy; współpraca z pracodawcami telefoniczna, e-mailowa i osobista; współpraca z komórkami merytorycznymi PUP.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe; obsługa komputera powyżej 4 godzin

Miejsce pracy:

Będzin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie