title

Pracownik kancelaryjny

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Miejsce pracy: Pszczyna
Numer: StPr/22/0131
OBOWIĄZKI:

Wydział Inwestycji i Zamówień Publicznych - opanowanie w stopniu podstawowym zasad KPA, ustawy o ochronie danych osobowych oraz ustawy prawo zamówień publicznych. Prowadzenie dokumentów i spraw w systemie zarządzania dokumentacją FINN 8 SQL, prace merytoryczne w Wydziale Instytucji i Zamówień Publicznych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

osoba poniżej 30 r.ż., wykształcenie średnie/wyższe techniczne.

Miejsce pracy:

Pszczyna

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie