title

Pracownik laboratorium (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Katowice, Chorzów, Mysłowice
Nr ref.: LAB/KAT/0920
Obowiązki:
  • wzorcowanie przyrządów pomiarowych powierzonych od klientów,
  • nadzór techniczny nad powierzonym wyposażeniem laboratorium,
  • uczestnictwo w audytach wewnętrznych, PCA,
  • realizacja w terminie zleceń i opracowywanie wyników pomiarów.
Wymagania:
  • doświadczenie w zakresie obsługi przyrządów do pomiaru temperatury, układów pomiaru i regulacji temperatury,
  • uprawnienia SEP do 1 kV,
  • wiedza techniczna.
Oferujemy:
  • pracę od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę na terenie Katowic z możliwymi wyjazdami służbowymi na terenie Polski,
  • wzrost wynagrodzenia po okresie próbnym,
  • dofinansowanie do wakacji.