title

Pracownik linii montażu

Miejsce pracy: Zabrze
Nasze wymagania:
  • skrupulatność i sumienność
  • zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy zmianowej
Twój zakres obowiązków:
  • montaż i pakowanie gotowych komponentów grilli
  • obsługa prostych urządzeń produkcyjnych (grawerka, nitownica)
  • kontrola wizualna elementów/detali
  • terminowa realizacja zleconych prac
  • przestrzeganie zasad BHP
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy oraz dbanie o san maszyn i narzędzi
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie miesięczne wraz z atrakcyjnym systemem premiowym
  • parking bezpośrednio przy fabryce
  • możliwość rozwoju w budującej się organizacji przy wsparciu przełożonych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program emerytalny
  • kawa/herbata
  • welcome Box
  • program VIP Whirpool
  • system kafeteryjny z możliwością wyboru własnych świadczeń
  • akademia Grillowania
  • premia miesięczna
  • dofinansowanie do posiłków na kantynie