title

Pracownik linii produkcyjnej automotive

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Miejsce pracy: Bażanowice
Numer: StPr/22/1704
OBOWIĄZKI:
WYKONYWANIE ELEMENTÓW WYPOSAŻENIA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH LUB ICH CZĘŚCI,POSŁUGIWANIE SIĘ NARZĘDZIAMI,URZĄDZENIAMI NIEZBĘDNYMI W PROCESIE PRODUKCJI (WKRĘTKI,LUTOWNICE, ITP.)LUB OBSŁUGA MASZYN BĘDĄCYCH ELEMENTEM PROCESY PRODUKCJI,WERYFIKACJA I OBRÓBKA MANUALNA WYTWORZONYCH ELEMENTÓW LUB ICH CZĘŚCI, PRACE POMOCNICZE NA MAGAZYNIE ,PAKOWANIE ,MAGAZYNOWANIE I ROZŁADUNEK ELEMENTÓW POTRZEBNYCH W PROCESIE PRODUKCJIDODATKOWY ADRES WYKONYWANIA PRACY :43-300 BIELSKO-BIAŁA , 43-400 CIESZYN ,43-430 SKOCZÓW ,43-450 USTROŃ
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: zdolności manualne

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : mile widziane rozróżnianie podstawowych surowców , koncentracja,umiejetność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Bażanowice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie