title

Pracownik Logistyki

KIRCHHOFF Automotive jest partnerem w rozwoju dla branży motoryzacyjnej, produkującym metalowe i hybrydowe złożone zespoły szkieletów strukturalnych nadwozi i podwozi z uwzględnieniem nowoczesnych systemów zabezpieczeń przed skutkami kolizji. Zatrudniając przeszło 9 000 Pracowników działamy jako prężna organizacja na całym świecie.

Miejsce pracy: Gliwice
Zadania
  • Dostarczanie na produkcję komponentów i opakowań
  • Odbiór opakowań wielokrotnego użytku i materiałów z obszaru produkcji
  • Przyjmowanie na magazyn komponentów i opakowań, zgodnie z instrukcją
  • Przygotowanie wysyłek
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez KIRCHHOFF Automotive
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Dofinansowanie do stołówki pracowniczej
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Dofinansowanie do Karty Multisport
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i kursy
Twój Profil
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • Mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym