title

Pracownik magazynowy bez uprawnień

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Czeladź | Numer ref.: MAG/010/ABU

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie
  • Stabilne wynagrodzenie
  • Praca w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Zaangażowanie w powierzone zadania
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

Zadania:

  • Praca w magazynie firmy logistycznej
  • Proste prace pomocnicze (kompletacja, foliowanie palet)
  • Utrzymywanie porządku w sektorze magazynu

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Pracownik produkcji

Lokalizacja: śląskie / Zabrze

Dodane: wczoraj
Wykonywanie podstawowych prac produkcyjnych (produkcja opakowań z tworzyw sztucznych), układanie, pakowanie wyrobów gotowych, dokumentowanie wykonanej pracy,...

Technolog, ustawiacz maszyn

Naprawianie i obsługa maszyn, kontrola i diagnostyka urządzeń Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: wykształcenie zawodowe...

Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Nauczyciel języka angielskiego

Lokalizacja: śląskie / Bytom

praca na stanowisku nauczyciela języka angielskiego w tzrech odziałach przedszkolnych ( dzieci w wieku od 3 do 6 lat) Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w...