title

Pracownik magazynowy (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Nr ref.: MAG/DAB/0920
Obowiązki:
  • prace magazynowe: przyjęcia towarów, składowanie, przygotowywanie zamówień, załadunki i rozładunki towarów,
  • praca przy pomocy skanera,
  • dbałość o utrzymanie standardów jakościowych w magazynie,
  • doświadczenie na ww. stanowisku mile widziane!
Wymagania:
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • doświadczenie mile widziane.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • stawkę 3000 zł brutto miesięcznie + 20% premii,
  • wolne weekendy,
  • pakiet rekreacyjno-sportowy, ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną.