title

Pracownik Magazynu - bez doświadczenia

SFS International działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym i przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy w takich krajach jak: Holandia, Belgia, Niemcy i  oczywiście Polska.

Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:

  • Praca ze skanerem magazynowym
  • Kompletowanie zamówień

Wymagania:

  • Chęć do pracy
  • Dokładność
  • Systematyczność
  • Zaangażowanie
  • Umiejętność szybkiego uczenia się

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Stawkę godzinową 20 zł brutto/h
  • Możliwość pracy również w sobotę (50% płatne dodatkowo)
  • Szansę na zdobycie doświadczenia zawodowego
  • Atrakcyjne premie miesięczne
  • Możliwość przejścia na umowę o pracę bezpośrednio pod Klienta