title

Pracownik magazynu - sklep internetowy

Młodzieżowe Biuro Pracy Katowice
Pracownik magazynu - sklep internetowy
Miejsce pracy: Katowice
Numer: 22/4/2022
OBOWIĄZKI:

kompletowanie zamówień, pakowanie paczek według określonych standardów

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

chęć i motywacja do pracy, punktualność, dokładność, znajomość kosmetyków samochodowych będzie dodatkowym atutem

Miejsce pracy:

Katowice


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 20 do 22 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Katowice

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Pracownik magazynu

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

Dodane: 2022-06-23
prace magazynowe, kompletowanie i pakowanie zamówień Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania...

MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

Pracownik Logistyki

Lokalizacja: śląskie / Bielsko-Biała

Dodane: 2022-06-20
Do Twoich głównych zadań będzie należało: przyjmowanie towaru od dostawców, liczenie oraz sprawdzanie jakości dostarczanych towarów prowadzenie dokumentacji...

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Pracownik magazynu

Lokalizacja: śląskie / Chorzów

Dodane: 2022-06-17
proste prace na magazynie Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: chęci do pracy