title

Pracownik magazynu

Od ponad 20 lat zajmujemy się produkcją opakowań z tektur falistych. Prowadzimy największy sklep internetowy w Polsce oferujący opakowania dla branży e-commerce.

W związku z rozwojem naszego centrum logistycznego w Rudzie Śląskiej przy ulicy Zabrzańskiej 38, poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Miejsce pracy: Ruda Śląska

Opis stanowiska:
  • Kompletacja oraz pakowanie towarów według zamówień klientów;
  • Bieżąca obsługa operacji magazynowych;
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • Praca ze skanerem ręcznym;
  • Kontrola ilościowa i jakościowa towaru.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy magazynowej;
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14; 14-22; 22-6);
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
  • Dobra organizacja własnej pracy;
  • Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej;
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze wózków.
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie w wysokości 2800-3500zł brutto dla stałych pracowników;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego;
  • System premii indywidualnych;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Proszę o zawarcie Państwa oczekiwanego wynagrodzenia w kwocie netto.