title

Pracownik magazynu

Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu
Miejsce pracy: Wysoka
Numer: StPr/21/0319
OBOWIĄZKI:

pomoc przy rozładunku i załadunku, organizacja pracy magazynu, ewidencja ilościowa towarów, dbałość o powierzone mienie i porządek. Wymagana tężyzna fizyczna. Umowa zlecenie, praca na jedną zmianę w godz. 6-14 (35 godzin tygodniowo) od poniedziałku do piątku.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja czasu pracy
Uprawnienia: dobra organizacja pracy i samodzielność, komunikatywność, rzetelność, uczciwość

Wymagania inne:

doświadczenie zawodowe 3 lata, na stanowisku wskazanym w ofercie mile widziany 1 mc

Miejsce pracy:

Wysoka

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu