title

Pracownik magazynu

Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu
Miejsce pracy: Bytom
Numer: StPr/22/0824
OBOWIĄZKI:
zaopatrzenie w materiały i wyroby zgodne jakościowo z obowiązującymi wymaganiami, składowanie, właściwe oznakowanie i rotację wyrobów gotowych w magazynie wg zasady FIFO "pierwsze wchodzi - pierwsze wychodzi", załatwianie spraw reklamacyjnych ilościowych, prowadzenie bieżącej kontroli stanu technicznego i sanitarnego pomieszczeń magazynowych, urzadzeń, sprzętu pomocniczego i higieny pracowników, prowadzenie higienizacji pomieszczeń magazynowych zgodnie z harmonogramem mycia i dezynfekcji, planowanie i realizację przygotowywania partii wyrobów gotowych w sposób umozliwiający terminową realizację dostaw, prowadzenie magazynu wyrobów gotowych i towarów handlowych, ocena jakości surowców, towarów mrozonych oraz przypraw dostarczonych do zakładu, organizacja i dokonywanie rozładunków i załadunków, prowadzenie dokumentacji magazynowej, kontola i zapisywanie temperatury w magazynach oraz prowadzenie rejestru, współudział w ustaleniu przyczyn niezgodności wyrobu z wymaganiami
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie zawodowe/średnie/wyższe.

Miejsce pracy:

Bytom

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu