title

Pracownik obsługi biurowej

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/21/0107
OBOWIĄZKI:
ewidencjonowanie i przekazywanie dokumentó jawnych, przygotowywanie i wysyłanie przesyłek za pośrednictwem zewnętrznego operatora pocztowego, porządkowanie i przygotowywanie materiałów jawnych do archiwizacji, sporządzanie projektów spisów zdawczo-odbiorczych akt przekazanych i protokołów brakowania, obsługiwanie poczty elektronicznej, obsługiwanie urządzeń biurowych w postaci kserokopiarki, niszczarki, urządzenia wielofunkcyjnego, praca w Wydziałach, Zespołach Komendy Miejskiej Policji, Komisariaty Policji I-V w Sosnowcu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu