title

Pracownik obsługi biurowej

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Miejsce pracy: Rokitno Szlacheckie
Numer: StPr/21/0866
OBOWIĄZKI:

obsługa sprzętów biurowych, dbanie o właściwy obieg dokumentów oraz zgodność dokumentów do zleceń transportowych, rozliczanie czasu pracy kierowców, obsługa korespondencji wychodzącej, utrzymywanie porządku w pismach i dokumentach, obsługa przesyłu dokumentów transportowych drogą elektroniczną

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Rokitno Szlacheckie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie