title

Pracownik obsługi biurowej

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Miejsce pracy: Czerwionka-Leszczyny
Numer: StPr/23/0137
OBOWIĄZKI:
Zainteresowane osoby zarejestrowane w PUP Rybnik proszone są o skontaktowanie się z doradcą klienta po skierowanie do pracodawcy. Refundacja w ramach stażu. Przygotowanie ewidencji podatkowej nieruchomości osób fizycznych, przygotowywanie projektów wezwań, weryfikacja zawiadomień, weryfikacja składanych wniosków.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Miejsce pracy:

Czerwionka-Leszczyny

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku