title

Pracownik obsługi wypożyczalni

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój
Numer: StPr/20/0734
OBOWIĄZKI:

pracownik obsługi wypożyczalni

Miejsce pracy:

Jastrzębie-Zdrój

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

Specjalista do działu przygotowania produkcji

Lokalizacja: śląskie / Siemianowice Śląskie

Dodane: 2021-02-26
Przygotowywanie ofert przetargowych, zamawianie materiałów. Przygotowywanie i kompletowanie dokumentacji odbiorowych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie...

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

Opiekun w ośrodku pomocy społecznej

Lokalizacja: śląskie / Mysłowice

Egzekwowanie od mieszkańców przestrzegania regulaminu tymczasowego schronienia, kontrolowanie stanu zabezpieczenia budynku oraz podległego terenu, doradztwo w...

Punkt Pośrednictwa Pracy Gliwice

Sprzedawca

Lokalizacja: śląskie / Gliwice

- Obsługa klienta- obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego- Dbanie o porządek na sklepie i stanowisku pracy- dbanie o ekspozycję towaru Wymagania...