title

Pracownik ochrony

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich
Pracownik ochrony
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Numer: StPr/23/0039
OBOWIĄZKI:
ochrona kopalń w Siemianowicach Śląskich, Ruda Śląska, Zabrze
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: podstawowa znajomość obsługi komputera

Miejsce pracy:

Siemianowice Śląskie


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Pracownik ochrony fizycznej

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Dodane: 2023-01-27
ochrona obiektu, obsługa mo Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: p

Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Pracownik ochrony fizycznej

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Dodane: 2023-01-27
ochrona obiektu, obsługa monitoringu, obchody obiektu, kontrola ruchu na obiekcie Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: p

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Pracownik ochrony fizycznej-dozorca

Lokalizacja: śląskie / Gliwice

Dodane: 2023-01-18
Całodobowa obsługa obiektu, kontrola wejść/wyjść na teren obiektu, wydawanie kluczy najemcy, drobne prace porządkowe, raportowanie zdarzeń.Równoważny system...