title

Pracownik ogólnobudowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/20/2152
OBOWIĄZKI:
Roboty ogólnobudowlane przy budowie obiektu Przebudowa budynku ul. Jasnogórska 36 dla Centrum Pomocy Dziecku Niepełnosprawnemu i Jego Rodzinie".
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: praca na wysokości powyżej 3 metrów

Wymagania inne:

Wymagane doświadczenie w zawodzie lub na podobnym stanowisku w branży budowlanej; stan zdrowia pozwalający na wykonywanie pracy na wysokości pow. 3m.

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie