title

Pracownik ogólnobudowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/21/1775
OBOWIĄZKI:

Prace ogólnobudowlane związane z montażem instalacji PPOŻ, wznoszeniem budynków, prace ogólnobudowlane; przygotowywanie materiału do montażu, rozładunek materiału, sprzątanie stanowiska pracy, praca wymaga sprawności fizycznej i siły, praca na wysokości; praca w delegacji na terenie Polski na okresy 3 - 6 miesięcy.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Osoby chętne do brania udziału w kursach i szkoleniach (po okresie próbnym pracodawca zwraca część kosztów kursów ale zatrudni również osoby, które nie będą miały możliwości pokrycia kosztów ewentualnego kursu/szkolenia), duża sprawność i siła fizyczna, stan zdrowia pozwalający na wykonywanie pracy na wysokości pow. 3 m (po przyjęciu do pracy pracodawca kieruje na specjalne badania wysokościowe), osoby dyspozycyjne, uczciwe, bez nałogów.

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie