title

Pracownik ogólnobudowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/20/1397
OBOWIĄZKI:
Budowy i rozbudowy domów, ocieplenia budynków na terenie woj. śląskiego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali robotnicy budowlani robót wykończeniowych i pokrewni gdzie indziej niesklasyfikowani (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie bez znaczenia, pracownik samodzielny, umiejętności w zawodzie, zdolność do pracy na wysokości, wymagane doświadczenie w zawodzie

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 6 256,69 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu