title

Pracownik ogólnobudowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/20/1991
OBOWIĄZKI:
Prace ogólnobudowalne mi.in. malarskie,tynkarskie, płytkarskie i dekarskie na terenie Szwecji od poniedziałku do soboty, godziny do ustalenia (np. 8.00-16.00). Wyjazdy 6 tygodniowe. Pracodawca zapewnia dojazd i zakwaterowanie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie b/z, wymagane umiejętności wykonywania prac dekarskich, wykończeniowych oraz stolarskich w bydownictwie, a także brak nałogów. Mile widziane prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 10 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej