title

Pracownik opracowujący wyniki z badań budowlano-drogowych

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Miejsce pracy: Nowa Wieś
Numer: StPr/21/0170
OBOWIĄZKI:
Opracowanie wyników badań, sporządzanie raportów z wykonanych badań w zakresie budowlano-drogowym
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Wymagania inne:

wymagane wykształcenie minimum średnie techniczne najlepiej budownictwo drogowe lub pokrewne, preferowane wykształcenie wyższe, obsługa komputera, sprawność manualna, dyspozycyjność, sumienność, komunikatywność, uczciwość.

Miejsce pracy:

Nowa Wieś

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 500 - 3 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie